avril news

Forbidden Rose(nový parfém)

19. března 2010 v 18:07 | Petule
Po úspěchu Black Star, Avril zahajuje svůj druhý parfém s názvem Forbidden Rose. Objevily se první obrázky...
free image host free image host

Avril nazpívala píseň pro HAITI

14. března 2010 v 10:30 | Petule
Avril nazpívala píseň pro HAITI,která se jmenuje Wavin´ Flag spolu s dalšími zpěváky.


a tady jsou fotky:

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Alice in Wonderlad

30. ledna 2010 v 18:51 | Petule
Fotka nového singlu "Alice in Wonderlad"

imagebam.com

New Avril Lavigne Canon Commercial for Singapore!

17. ledna 2010 v 10:24 | Petule

Životopis Avril

24. července 2008 v 19:28 | petka
Životopis Avril Lavigne
Zpěvačka
Datum narození: 27.září 1984
Místo narození: Napenee,Ontario,
Canada
Znamení: Váhy
Životopis:
Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears. Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.
Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch stále roste.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie.
Vetsi obrazek
 
 

Reklama